O firmie

Winsup to marka, którą łączy dwie firmy: „Ost-West” - ukraińską firmę rekrutacyjną i Centrum Obsługi Inwestora – Agencja Pracy Tymczasowej, polską spółkę prawa handlowego, mającą siedzibę w Rzeszowie.

Nasz cel to zapewnienie polskim i europejskim pracodawcom rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, z Ukrainy oraz innych krajów, którzy w pełni spełnią Wasze wymagania.

Ze względu na obecną sytuację na rynku pracy w Polsce, Ukraina jest obiecującym partnerem w rozwiązaniu problemu zatrudnienia brakujących specjalistów, różnych specjalności, w polskich przedsiębiorstwach i firmach. Stąd biorą się działania WINSUP, które mają rozwiązywać ten problem przez oficjalne zatrudnienie ukraińskich fachowców na terenie Polski. Nasz partner działający na Ukrainie stale rozwija swoją sieć agencji, która umożliwia szybkie i dokładne zrealizowanie dowolnego indywidualnego zlecenia pracodawcy.

Nieustannie pracujemy nad naszym systemem rekrutacji i zatrudnienia - z wykorzystaniem nowych rozwiązań w organizacji wszystkich procesów i znajdujemy nowe sposoby, aby jeszcze lepiej wypełniać swoje zobowiązania wobec Was.

Współpraca z nami zapewni Państwu szeroki dostęp do ukraińskiego i innych rynków pracy, gdzie są dostępni pracownicy różnych zawodów i kwalifikacji.

Jesteśmy gotowi w pełni zrealizować proces legalnego zatrudniania cudzoziemców; wyrobienie wszystkich pozwoleń, weryfikacja kwalifikacji, badania lekarskie, kursy BHP…

Gwarantujemy pracownika gotowego do pracy, a nie dziesiątki problemów które związane są z jego oficjalnym zatrudnieniem, wypłatą wynagrodzenia i podatkami.

Dołącz do naszych partnerów biznesowych!

Rozpoczęcie współpracy